Csütörtökön délután jött a hír, hogy Szalai Vivien, a TV2 Csoport hírigazgatója azonnali hatállyal távozik a tévétársaságtól. A pozíciója megszűnt és a TV2 aktuális műsorait onnantól a főszerkesztők irányítják majd, akik közvetlenül Vaszily Miklós vezérigazgató alá tartoznak. Egy nappal később, pénteken érkezett a hír, hogy a TV2 két meghatározó arca, Gönczi Gábor és Marsi Anikó jövő héttől egy időre eltűnnek a képernyőről és előbbi nyilatkozatából az sem volt egyértelmű, hogy valaha visszatérnek-e.
Az előző cikkünk óta újabb fejlemény, hogy péntek este Gönczi után Marsi Anikó is nyilatkozott a témában. A műsorvezetőnő a 24.hu-nak írásban reagált arra a kérdésükre, hogy mennyire végleges a képernyőről való lekerülésük:
„Nincsen a pihenésünkben véglegesség. Mindenképpen visszatérünk a TV2-re. Hovatovább, Gönczi Gábor kollégám pihenés közben is viszi tovább a Tények Plusz és a Napló főszerkesztését.”

Visszatér Borsa Miklós, több képernyőst is bejelentettek a megújult M1 Híradóhoz

Ismét indul a hajsza: ők lesznek a Most Wanted 2. évadának szereplői

Hétfőn indulnak a TV2 új hírműsorai: Pachmann Péter és Gelencsér Timi is képernyőre kerül

Premierözön a Disney+-on: 16 produkció kerül fel augusztusban

Ezek a SkyShowtime legnagyobb augusztusi újdonságai

