Az elmúlt időszakban inkább napi sorozatok voltak láthatóak az RTL Klubon. Most azonban ez megváltozik. A 24.hu tudta meg, hogy vadonatúj, heti szériát gyárt a Paprika Studios, mely a csatornán kerül majd képernyőre. A Fehér Főnök című sorozat főszereplője A mi kis falunk sztárja, Lengyel Tamás lesz. A fekete humorral fűszerezett széria kisvárosi történeteket elevenít majd meg és aktuális társadalmi kérdéseket boncolgat, illetve polgárpukkasztó témákkal is fog foglalkozni.

Nagy öröm és megtiszteltetés számomra, hogy részt vehetek a produkcióban. Annál is inkább, mert a Fehér Főnök nem csupán egy hagyományos vígjátéksorozat, így maga a forgatás is izgalmas

– mondta Lengyel Tamás.

Az RTL Magyarország az elmúlt években újraélesztette a televíziós sorozat műfaját, és egyúttal legfontosabb szereplőjévé vált. Ezúttal is egy újabb izgalmas műsorformátum bemutatására készülünk, és bízunk benne, hogy a Fehér Főnök is elnyeri majd a tévénézők tetszését. Sőt, valójában arra számítunk, hogy a sorozatban feszegetett aktuális társadalmi kérdéseknek, elgondolkodtató témáknak köszönhetően a Fehér Főnök közbeszéd tárgyává válik majd

– nyilatkozta a 24.hu-nak Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója.

Megérkezett a Stranger Things 4. évadának első felének végső előzetese

Új időpontba kerül A mi kis falunk az RTL Klubon

Itt A nagy pénzrablás koreai verziójának első előzetese

Már most megnézhető a Stranger Things 4. évadának eleje és több új infó is érkezett

7 évad után véget ér az egyik népszerű amerikai sorozat

3 év szünet után tér vissza az 500 az ATV-re (x)