A nagy pénzrablás (La Casa de Papel) a Netflix legnépszerűbb spanyol nyelvű sorozata. Szeptember 3-án az 5., egyben utolsó évad első 5 része már elérhetővé vált az online videótáron, az 5 befejező epizód pedig december 3-án, pénteken kerül fel a Netflixre. A széria mára a világ egyik legnépszerűbb sorozata lett, ezért nagyon sokan sajnálják, hogy a héten véget ér.

hirdetés

A Netflix azonban pár órája hatalmas bejelentést tett A nagy pénzrablással kapcsolatban. Madridban tartottak egy eseményt a La Casa de Papel fináléjának apropóján. A Netflix a rendezvényen nyilvánosságra hozta, hogy elkészítik A nagy pénzrablás koreai verzióját is, melynek főszereplője a Squid Game sztárja, Park Hae-soo lesz. A produkció 2022-ben válik elérhetővé az online videótáron.

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek