A The Witcher 2. évados forgatása idén februárban vette kezdetét, a koronavírus-járvány és Kristofer Hivju megfertőződése miatt azonban a munkálatokat le kellett állítani. A stáb több hónapon keresztül kényszerpihenőn volt, a Brit Filmintézet döntését követően viszont hamar kiderült, hogy az új részek felvételei augusztus közepétől folytatódhatnak Angliában. A készítő, Lauren S. Hissrich mellett nemrég megérkeztek a produkció főbb szereplői, Henry Cavill (Ríviai Geralt) és Freya Allan (Ciri) is a brit Arborfield Studiosba, hogy megkezdjék a forgatás előkészületeit.

A Redanian Intelligence szerint amellett, hogy a maszkviselés és a rendszeres kézfertőtlenítés kötelező lesz, a stábtagokat legalább hetente kétszer tesztelni fogják. A helyszínen készített képek is arról árulkodnak, hogy rendkívül elővigyázatossággal folytatódhat csak a munka, érdemes őket megnézni!

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője