A Legyen Ön is milliomos! kisebb-nagyobb megszakításokkal tizenhárom évig volt látható először az RTL Klubon, majd az RTLII-n. A kvízmester székében a leghosszabb ideig Vágó István foglalt helyet, majd rövid időre Fábry Sándor és Friderikusz Sándor is vezette a legendás vetélkedőt. Több mint öt év szünet után azonban visszatér a Legyen Ön is milliomos!, de nem az RTL Klubra, hanem a TV2-re, ezt a csatorna őszi sajtótájékoztatóján jelentették be még szeptemberben.


Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában
