Tavaly november elején Kolosi Péter, az RTL tartalomért felelős vezérigazgató-helyettese egy konferencián bejelentette, hogy idén új évaddal jelentkezik a Házasodna a gazda. Most kiderült, hogy a produkció 8. etapjának bevezető adása az elmúlt évekhez hasonlóan ezúttal is áprilisban lesz látható. A Házasodna a gazda 8. szezonja április 5-én, szombaton 21:10-kor debütál az RTL-en. A reality műsorvezetője idén is Nádai Anikó lesz. Részletek a médiavállalat közleményében:

hirdetés

Április 5-én, szombat este 21:10-től az RTL-en 3 nő és 5 férfi mutatkozik be, akik szeretnék a mindennapjaikat megosztani egy olyan társsal, akihez közel áll a vidéki élet romantikus miliője. A Házasodna a gazda (Gyártó: UFA Produkció) első epizódjában megismerhetjük a párra váró gazdasszonyokat és gazdákat, akik megmutatják, hogyan telnek a mindennapjaik és arról is mesélnek, milyen társat képzelnek el maguk mellé. Van közöttük, aki állattenyésztéssel, növénytermesztéssel foglalkozik és van, aki lovardát üzemeltet ráadásul a testvére, Múcska Gergő már társat keresett a Házasodna a gazda műsorban, így őt egy bennfentes is segítheti tanácsokkal. A női gazdák közül az egyik díjugrató edző, a másik kettő pedig állattartással foglalkozik. A társkeresők mezőnye tehát idén is színes, hiszen ismét nagyon különleges emberek várják, hogy a műsor segítségével párra találjanak.

Április 5-től a https://rtl.hu/gazda oldalon várják azoknak a nőknek és férfiaknak a jelentkezését, akik úgy gondolják, méltó társai lennének a műsorból megismert gazdáknak.

Ahogy már a Házasodna a gazda előző hét évadában látható volt, ez nem egy hagyományos párkereső műsor, hiszen a társkeresés mellett azt mutatja be, milyen különleges és egyedi romantikája van a vidéki életnek, ehhez pedig kapcsolódnak az állattartással járó teendők és a mezőgazdasági munkák, amihez egy gazdának olyan társat kell találnia, aki kiveszi a részét a mindennapokból.

A műsorvezető idén is Nádai Anikó, aki már nagyon várja, hogy megismertethesse a gazdasszonyokat és gazdákat a nézőkkel.

Házasodna a gazda, április 5-én, szombat este 21:10-től az RTL-en! A teljes adás pedig a televíziós sugárzással egyidőben, reklámok nélkül megtekinthető lesz az RTL+ Premiumon.

hirdetés

Megint nagy műsorváltozás lesz szombat este a Hunyadi miatt a TV2-n

Bejelentették, hogy mikor érkezik A renitens 2. évada az RTL+-ra

Máris a feléhez ért a Hunyadi-sorozat vetítése

Kiszámoltuk, hogy mikor érkezhet A renitens 2. évada az RTL-re

Változás történt a TV2 hétköznap estéiben

Premierdátumot és új előzetest kapott a Black Mirror 7. évada