2023 januárjában rajtolt el a Poker Face című bűnügyi dramedy-sorozat 10 részes 1. évada az amerikai Peacockon. Rian Johnson (Tőrbe ejtve-filmek, Looper – A jövő gyilkosa) szériája hazánkban 2023 szeptemberében debütált a SkyShowtime-on. A produkció 2. szezonja idén nyáron került fel a streaming szolgáltatásra. Most kiderült, hogy a Natasha Lyonne (Végtelen matrjoska, Orange is the New Black) főszereplésével készült sorozat nem kap folytatást.
A Peacock két évad után elkaszálta a Poker Face című sorozatot – írja a Variety. A lap információi szerint Rian Johnson és Natasha Lyonne már el is kezdtek házalni a széria új változatával más médiavállalatoknál, amelyben a főszerepet átvenné a Trónok harca egyik sztárja, Peter Dinklage. Ebben a verzióban Johnson maradna rendező és író, Lyonne pedig producerré válna. A készítők terve az, hogy az új felállásban további két szezont hoznak tető alá, majd két etaponként főhőst cserélnek. Ezáltal a Poker Face-t egy antológiasorozattá formálnák át.
“Már a második évad fináléjának megírása óta érleljük ezt a lépést. Imádjuk a Poker Face-t, és ez a tökéletes módja annak, hogy tovább folytassuk. Adjatok nekünk egy kis időt, és talán újra viszontláthatjuk majd Charlie Cale-t azon a végtelen országúton”
– nyilatkozta Rian Johnson és Natasha Lyonne egy közös közleményben.

Ez az 6 sorozat és film érkezik júliusban az Amazon Prime Videóra

Ismert tévés szakember és sportújságíró lett a Duna átmeneti csatornaigazgatója

Felmentették a Nemzeti Filmintézet teljes igazgatóságát, elindult a filmreform

Rossz hírek érkeztek Reviczky Gábor egészségével kapcsolatban

Több mint 80 ember távozhat a közmédiától

