.

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Írta: Spenger Dávid | 2020. október 22. 16:42
A mi kis falunk 5. évada szeptember 19-én debütált az RTL Klubon, a produkció minden szombaton jelentkezett új részekkel. A Pajkaszegen játszódó széria 5 rész után, október 17-én hosszabb szünetre vonult. A 2018/19-es és a 2019/20-as szezonban is 5-5 epizódot sugároztak ősszel, az évad hátralévő részeit pedig a következő év első felében sugározták. Várhatóan az RTL Klub 2021-ben folytatja a szezont, a rajongók azonban már most láthatják, mi várható a hátralévő részekben. A sorozat új, hosszabb előzetesében Stoki komoly nyomozásba kezd, Pali bácsi megint a pajkaszegiek idegeire megy, és úgy tűnik, Erika szülni fog.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)


Hozzászólások