Véber István szeptember közepén, 16 év után távozott a képernyőkről, az RTL Magyarország pedig ma bejelentette, hogy Pataki Zita rögtön három új meteorológust is kap társként. Az immár négyfős időjárás-jelentő csapat a jövőben felváltva lesz látható az RTL felületein. A fiatal szakemberek az Országos Meteorológiai Szolgálattól érkeznek, képernyős szereplésük mellett főállásban továbbra is a nagy múltú állami szervezet munkatársai maradnak. A három új meteorológus érkezésére már nem kell sokat várni, október 5-én Simon Gergő, október 6-án Allaga Tamás, október 7-én pedig Vaszkó András mondja el az aktuális időjárás-előrejelzést.
“Meteorológusok új generációja kap így lehetőséget, hogy bemutatkozhasson az RTL Magyarország képernyős és online felületein. Kiválasztásuknál nem titkolt célunk volt, hogy fiatal, új arcokat ismerhessen meg a nagyközönség” – mondta Kotroczó Róbert, az RTL Magyarország hírigazgatója.


Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra
