A Gólkirályság 1. évada tavaly január 7-én indult az RTL-en. A mi kis falunk készítőinek heti sorozata március 11-én, 10 részt követően ért véget. Nem sokkal később kiderült, hogy az RTL berendelte a focis széria 2. etapját, aminek a forgatása júliusban el is kezdődött. A produkció folytatása végül április 6-án, szombaton 20 órakor indul az RTL-en.
Akik a friss szezon előtt újranéznék a Csember FC-ről szóló sorozat eddigi részeit, azoknak jó hír, hogy az RTL hamarosan újra levetíti azokat. A Gólkirályság 1. évada március 25-én, hétfőn 21:20-kor kezdődik a csatornán. A széria minden hétköznap este képernyőre kerül majd, az utolsó epizódja pedig április 5-én lesz látható, így még a 2. évad debütálása előtt befejezik az etap ismétlését.

Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

