Február 2-án indult el az RTL Klub képernyőjén a Válótársak fináléját követő héten a tévéadó újabb hazai gyártású sorozata, A mi kis falunk. A szlovák alapokon nyugvó komédiasorozat már az első epizódjával letarolta a nézettségi toplistákat és a nyolc részes évad alatt végig az első helyen, vagy annak közelében állt. A sorozat többször is olyan nézőszámot és közönségarányt hozott csütörtök esténként, amelyre az elmúlt időben a hétvégi élő showműsorok se nagyon voltak képesek. Ezek ismeretében nem volt kérdés, hogy folytatódnia kell a szériának. Ma pedig bejelentették, hogy 2018 tavaszán érkezik A mi kis falunk második évada az RTL Klubra. (Fotó: RTL Klub)

hirdetés

Pokoli rokonok: Dobó Kata főszereplésével új napi sorozatot forgat Hámori Barbara az RTL-nek

Meghalt Donald Sutherland

Azonnali hatályú, minden hétköznap esti programot érintő műsorváltozás az RTL-en

Bejelentették a Yellowstone utolsó évadának folytatásának amerikai és magyar időpontját

Elindult a forgatása és új szereplők csatlakoztak a Trónok harca egyik új spinoffjához

Vadon Jani és Klein Dávid is vadonatúj műsorral jelentkezik ősszel a Spektrumon

hirdetés