A 2016-os Televíziós Újságírók Díjának egyik nagy nyertese az Aranyélet lett, mely elvitte a Legjobb magyar sorozatnak járó elismerést, ennek kapcsán Krigler Gábor, a széria kreatív producere ünnepélyes keretek közt is bejelentette a folytatást, mely még idén érkezik a képernyőkre. A második évadban mindenki visszatér majd, így az egyéni díjat kapott Ónodi Eszter is, akinek karakteréről, Jankáról azt tudhattuk meg, hogy az új részekben egy egészen más oldalát is bemutatja majd. A Televíziós Újságírók Díján szép számban képviseltette magát az HBO, a sorozat készítői és Ónodi Eszteren kívül a főszereplők közül Thuróczy Szabolcs, Olasz Renátó, és Döbrösi Laura is jelen volt.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét