.

Baleset érte A mi kis falunk egyik főszereplőjét

Írta: SorozatWiki | 2021. január 30. 21:22
Reviczky Gábor egy otthoni balesetben eltörte a bordáját - tudta meg a Bors. "Egy rossz mozdulat következtében eltört a bordám, amit eddig még jól viseltem, de valahogy az éjszaka folyamán valamit csináltam még magammal, mert arra ébredtem, hogy ha köhögök vagy az orromat fújom, iszonyatosan fáj. Nem tudom, hogy tudok a színpadon helytállni" - nyilatkozta a lapnak a színművész.
A mi kis falunk Janóját alakító Reviczky Gábor éppen nem forgat a sorozattal, de elképzelhető, hogy a színházban helyettesíteni kell. Ha valóban nem tud fellépni, akkor a Dzsungel könyvében Hegedűs D. Géza ugrik be a helyére. Tegnap jött a hír, hogy hétfőtől műsorváltozás lesz az RTL Klubon és onnantól minden hétköznap este ismétlik a népszerű sorozatot.


További hírek

Bejelentették, hogy mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada

A vártnál hamarabb véget ér A mi kis falunk napi ismétlése

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata