Tizenhárom kategóriában hirdettek nyertest a Televíziós Újságírók Díján március 23-án egy ünnepélyes gálaest keretein belül. Végre ismét a megszokott időpontban tarthatták meg a rendezvényt, melyet az RTL Magyarország és a TV2 Csoport is közvetített online. A 24.hu, a Hír7, az Index, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét szakújságíróiból álló grémium díjazta a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit. A gálát kilencedik alkalommal rendezték meg, a díjakat az elismerést alapító szakmédiumok munkatársai adták át.

2021 legjobb napi sorozata a Keresztanyu lett, mely ezen kívül bezsebelt még egy díjat, a legjobb színésznőnek ugyanis Molnár Piroskát választották. Az RTL Magyarország többi produkciója is jól teljesített, ugyanis a Cápák között, az Apatigris, Puskás Peti és A mi kis falunk sztárja, Csuja Imre is kapott díjat. A TV2 Csoport szintén eredményes volt. A legjobb sportreality díját az Exatlon Hungary kapta, mely egymás után a harmadik évben vihette haza az elismerést, ilyen pedig még nem fordult elő a díj történetében. Kapott díjat a Sztárban sztár leszek!, a Séfek séfe, Ördög Nóra és Till Attila is. A legjobb talkshow az előző évhez hasonlóan a Spektrum Home-on futó DTK: Elviszlek magammal lett, a legjobb vetélkedőnek pedig az ATV-n képernyőre kerülő A Géniuszt választották.

Idén a következő televíziós produkciók, illetve személyiségek nyertek a Televíziós Újságírók Díján:

Legjobb nagyszabású showműsor
Sztárban sztár leszek!

Legjobb vetélkedő
A Géniusz

Legjobb reality
Cápák között

Legjobb gasztroreality
Séfek séfe

Legjobb sportreality
Exatlon Hungary

Legjobb talkshow
DTK: Elviszlek magammal

Legjobb zsűritag
Puskás Peti

Legjobb női műsorvezető
Ördög Nóra

Legjobb férfi műsorvezető
Till Attila

Legjobb heti sorozat
Apatigris

Legjobb napi sorozat
Keresztanyu

Legjobb színésznő
Molnár Piroska

Legjobb színész
Csuja Imre

Megérkezett a The Last of Us első előzetese

Eseménydús előzetes érkezett a Sárkányok háza legújabb részéhez

Bejelentette a Netflix, hogy mikor érkezik az Elit 6. évada

A szokásosnál hónapokkal később, ekkor indulhat A mi kis falunk új évada az RTL-en

Október közepén három vadonatúj török sorozat érkezik a TV2 Csoport csatornáira

Ez várható a Nyerő Páros ma induló 6. évadában (x)

Visszatér az ATV-re Gundel Takács Gábor díjnyertes vetélkedője (x)