Nemrég írtuk meg, hogy a Szerencsekerék és a Zsákbamacska is különkiadással fog jelentkezni a TV2-n az év utolsó napján. Most pedig kiderült az RTL december 31-i programja is. Az elmúlt esztendőkhöz hasonlóan 2023-ban is javarészt filmeket nézhetünk majd a csatornán, de A mi kis falunk rajongóinak is lesz mit figyelemmel követniük.

hirdetés

Az év utolsó napján az RTL Híradó a megszokott időben, 18 órakor indul majd. Ezt követően, 19 órától Bud Spencer és Terence Hill népszerű akcióvígjátéka, a Különben dühbe jövünk lesz látható. Rögtön utána, 21:20-kor kerül képernyőre a film Miamiban játszódó folytatása, az …és megint dühbe jövünk.

Éjfélkor a Himnusz csendül majd fel a csatornán, és Újévi köszöntőt is hallgathatnak a nézők. 00:15-kor fog kezdődni A mi kis falunk – másképp, amelyben a werk anyagok és a szereplőkkel készített rövid interjúk mellett az egyes évadok legviccesebb bakijait és különleges pillanatait láthatja a közönség.

hirdetés

Látványos, hosszabb előzetes érkezett az ősszel bemutatkozó S.E.R.E.G című sorozatból

Műsorváltozás: Mégsem megy majd egymás ellen a régi és az új Drága örökösök sorozat

23. heti nézettség - A The Floor lett az elmúlt évek legsikeresebb RTL-es vetélkedője

Hamarosan az RTL-en is látható lesz a Cobra 11 utolsó évada

Kiderült, hogy mikor érkezik az Elit utolsó évada a Netflixre

A 2. évad premierje előtt berendelték a Sárkányok háza 3. szezonját