A mi kis falunk 2017 elején debütált az RTL Klubon és az elmúlt években szinte folyamatosan képernyőn van, új részekkel, vagy ismétléssel. A produkció az RTL sorozatos csatornáján, a Coolon legutóbb december 31-én és január 1-jén volt látható, amikor egy két napos maraton keretein belül a teljes 3. évadot levetítették.

hirdetés

Hamarosan pedig ismét képernyőre kerül a pajkaszegi lakosok történetének újravetítése. A mi kis falunk ismétlése február 8-án, pénteken 19 órakor a 6. évad 7. epizódjával kezdődik a Coolon. A sorozat ezt követően minden hétköznap este látható lesz a csatornán, a részeket pedig másnap 18 órától megismétlik.

hirdetés

Kiderült, hogy lesz-e 5. évada a True Detective-nek

Bejelentették, hogy mikor indul a Next Top Model Hungary a TV2-n

Kiderülhetett, hogy mikor érkezik a Star Wars egyik új sorozata a Disney+-ra

12 év után visszatér a Megasztár a TV2-re

Újabb 10 millió forintos bírságot kapott az RTL a Sztárbox miatt

Somos András távozik az ATV-től és felfüggeszti a televíziós tevékenységét