Hamarosan befejeződik a Megasztár 4. fordulója. De előtte most szombaton lesz az utolsó döntő ahol kiderül, hogy Lakatos Krisztián, Fekete Dávid vagy Király Viktor kerül be a fináléba. Rá egy hétre 13-án nem lesz Megasztár, hanem két film megy az RTL-es Szombat Esti láz döntő ellen.
December 20-án kerül sor a Megasztár 4 fináléjára. A műsor szintén 19:30-tól kezdődik, és Popdaráló megszakítása nélkül nagyjából 22 óráig tart majd.
Mióta az RTL Klub elindította a Megasztár ellen a Szombat Esti lázt, azóta szinte mindig alul maradt, de így is a nagyjából 1,3 és 1,6 millió közötti nézőszámával nagyon nézett műsornak számít hazánkban.
Természetesen, mint eddig minden Megasztár adást, a jövő heti döntött és a 20-i finálé is visszanézhető a Megasztár 4 menüpontunk alatt.

Őket nevezték ki a Nemzeti Filmintézet ideiglenes döntőbizottságaiba

Közel 100 műsor tér vissza a megújult közmédia őszi műsorstruktúrájában

Napokon belül képernyőre kerül az egyik The Walking Dead sorozat új évada

Premierdátumot és előzetest kapott a Percy Jackson és az olimposziak 3. évada

Premierözön a Netflixen: 17 film kerül fel júliusban a streaming szolgáltatóra
