A PRO4-en kedd este élőben közvetített Bajnokok Ligája mérkőzés kimagasló eredményt ért el, a csatorna eddigi legnagyobb nézettségét hozta a Barcelona-Milan mérkőzés. Részletek a PRO4 közleményében:
A PRO4-en kedden közvetített FC Barcelona – AC Milan Bajnokok Ligája mérkőzés beváltotta a hozzá fűzött reményeket: rekordméretű, 4%-os közönségarányt ért el a 18-49 éves célcsoportban.
A 18-49 éves férfiak körében még ennél is jobban teljesített a BL meccs: a célcsoport 7%-át (SHR) ültette a PRO4 elé. Ezzel a harmadik legnézettebb csatorna volt a mérkőzés ideje alatt a PRO4, melyet csak a két országos kereskedelmi csatorna előzött meg. Ugyanezt a pozíciót megtartotta elsődleges célcsoportjában, a 25-39 éves férfiak körében 7,2%-os közönségaránnyal.
A csatorna sikeréhez nagyban hozzájárult az is, hogy a PRO4 eddigi lefedettsége ugrásszerűen megnőtt, miután a Bajnokok Ligája átkerült a TV2 férficsatornájára. Több most csatlakozott szolgáltatóval egyetemben, például szeptember 13-tól már a UPC legolcsóbb digitális csomagjának előfizetői számára is elérhetővé vált a prémium sporttartalmat kínáló PRO4.

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek

Többnapos A mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Kiderült, hogy a Survivor 6. évada milyen időpontban lesz látható az RTL-en
