A TV2 mindenképpen ki szeretne hozni a legtöbbet a Megasztárból, így félig kiveszik az X-Faktor sávjából. Szombaton 19:30 helyett már 18:55-től kezdődik majd az első döntő. Azt még nem tudni, meddig tart majd, hisz semelyik TV műsor oldal és a TV2 sajtó osztálya se állt még át, ahogy az is kérdéses még, mi lesz a Magelánnal. Számomra mindenképpen megdöbbentő a lépés, kíváncsian várom, hogy tud-e új nézőket szerezni így a Megasztár.
Ezen kívül fontos megjegyeznem, hogy vasárnap 17:10-kor megint lesz casting ismétlés.

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra

A Netflix 1 évad után elkaszálta a Stranger Things alkotóinak új sorozatát

Leleplezték az Exek csatája 2. évadának premierdátumát, műsorvezetőjét és versenyzőit

Magyar premierdátumot és előzetest kapott a Star Trek: Furcsa új világok 4. évada