A The Witcher 2. évadának forgatása 2020 februárjában kezdődött, azonban a munkálatokat a koronavírus miatt meg kellett szakítani. A kényszerszünet sokáig tartott, egészen augusztusig nem indulhatott újra a forgatás. Novemberben azonban ismét szünetre vonult a produkció, mert a stábból többen megbetegedtek. A The Witcher hivatalos Twitter-oldalán közétett bejegyzésből kiderül, hogy a forgatást bő egy év elteltével végre sikerült befejezni. Továbbra sincs pontos premierdátum, de a Netflixnél bíznak benne, hogy az új évad még idén képernyőre kerülhet.


Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada
