Ma este 8-kor indult el a Dancing with the Stars 7. élő showja, melynek elején Stohl András műsorvezető bejelentette, hogy három pár nem tud táncolni a mostani adásban. Gelencsér Tímea és Hegyes Bertalan, valamint Győrfi Dániel és Stana Alexandra koronavírus miatt kell kihagyja a szombat estét, míg Horváth Tamás és Sipos Viktória egy meg nem nevezett indok miatt nem folytatják a versenyt. A fejleményekkel egyidőben Horváth Tamás instragram oldalán jelentette be, hogy baleset érte a táncos műsor szerdai próbáján, ahol fejsérüléseket szenvedett. A helyszínről a mentőknek kellett elvinniük, de azóta már hazaengedték.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra
