A The Witcher 2. évados forgatását idén februárban kezdte el a stáb, egy hónap múlva azonban le kellett állniuk, mert az egyik színész, Kristofer Hivju megfertőződött. A kényszerszünet több hónapra nyúlt, hiszen egészen augusztusig nem indulhattak újra a munkálatok. November elején Anglia 30 napra bezárkózott, emiatt pedig a The Witcher készítői úgy döntöttek, hogy az ország déli felére költöznek át, ahol az Arborfield Stúdióban forgatnak tovább. Pár nappal később azonban kiderült, hogy a sorozat közreműködői közül négyen is koronavírusosak lettek, ezért azonnali hatállyal leállították a felvételeket.


Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada
