A The Witcher 2. szezonjának felvételét februárban kezdte el a stáb, a Nagy-Britanniában zajló forgatásokat azonban a koronavírus-járvány miatt le kellett állítani. A kifejezetten a Vaják világával foglalkozó Redanian Intelligence korábban arról írt, hogy több hónapos szünet után augusztus első hetében folytatódhat a Netflix sorozatának forgatása.

Most azonban kiderült, hogy a vártnál picit később, augusztus 17-én folytatja a stáb a munkát. A hírt a sorozat hivatalos Twitter oldalán tették közzé. Az elmúlt hetek és hónapok bizonytalansága után a rajongók picit fellélegezhetnek, a stáb előtt még 4-5 hónapos forgatás állhat, és amennyiben nem tör ki ősszel a járvány újra, valószínűleg nem kerül veszélybe a 2021-re tervezett 2. évados premierdátum.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője