Március közepén állt le a The Witcher 2. évados forgatása, a stáb mindössze egy hónapot tudott dolgozni, mielőtt Nagy-Britanniában is eldurvult volna a koronavírus-járvány. A produkció egyik színésze, a Trónok harcából ismert Kristofer Hivju (Tormund) is megfertőződött, így a stábot hazaküldték és azóta se folytathatták a munkálatokat. A rajongóknak jó hír, hogy a Brit Filmintézet most fontos, új szabályokat hozott, amelyek lehetővé teszik, hogy a közeljövőben újrainduljanak a helyi, nemzetközi forgatások.


Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada
