Fodor Zsóka 2009-ben, 10 éve távozott a Barátok köztből. Karaktere, Magdi néni halála azóta is ismert mém az interneten. A színésznő az elmúlt évtizedben néhányszor már visszatért a sorozatba, hol szellemként, hol pedig más különös módon, de mindig csak nagyon rövid időre. A produkció nézői az elmúlt napokban újra találkozhattak vele a Mátyás király téren. Fodor Zsóka a szerdai Barátok köztben nagy meglepetésre Vili bácsi lelkiismereteként jelent meg.

Kolosi Péter nemrég a Barátok közt jövőjéről nyilatkozott, az erről szóló cikkünk itt olvasható.

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét
