Egy hónapja derült ki, hogy a Berényi Miklóst alakító Szőke Zoltán tényleg távozik a Barátok köztből. Szintén nagy változás, hogy 10 napja elsőként írtuk meg, hogy 20 év után megváltozik a sorozat vetítési rendje. Szeptembertől késő délután az RTL Híradó előtt, és késő este 10 után kétszer lemegy majd a sorozat az RTL Klubon. Ezek kapcsán Kolosi Péter a BEST magazinnak elmondta, hogy nem kell aggódniuk a Barátok közt nézőinek a folytatással kapcsolatban:

Ezen kívül arról is beszélt, hogy nem a rossz nézettség miatt tették délutánra és késő estére a sorozatot. “Egy napi sorozatnál természetes, hogy vannak nézettebb időszakok, és kevésbé nézettek. Én magam sem érek mindig haza, hogy megnézzem, gyakran előfordul, hogy kihagyok egy hetet is – mondta a BEST magazinnak Kolosi Péter.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia
