Október 6-án indult az RTL Klubon az X-Faktor nyolcadik évada. A válogató adások elképesztően taroltak, és az év legmagasabb nézőszámát érték el a célközönségnél. Az X-Faktorból az előző két héten A Tábor és a Mentorok háza volt látható, és kialakult az élő show-kba bejutó döntős mezőny. Az első élő adás november 17-én 20:00-kor kezdődik, azonban a szombati show előtt pár nappal meglepő bejelentés érkezett a produkcióval kapcsolatban.

A nyolcadik évadban Puskás Peti lett a fiúk mentora, és ő a Mentorok házából Szekér Gergőt, Kovács Pált és Nagy Krisztiánt vitte tovább. Nagy Krisztiánt már az előző szezonban is láthatta a közönség, akkor is eljutott az élő adásokig, ám az utolsó pillanatban ideg-összeroppanás miatt visszalépett a versenytől. Az énekes idén megkapta a második esélyt, ismét kiharcolta a lehetőséget, hogy színpadra állhasson, ám újra a visszalépés mellett döntött. Puskás Petinek így a három helyett két mentoráltja lesz az élő show-kban.

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra

A Netflix 1 évad után elkaszálta a Stranger Things alkotóinak új sorozatát