Megrázó eseményeket láthattak Barátok közt nézői az elmúlt két nap. A történet szerint a hétfői részek végén egy erdei biciklitúrán eltűnt Hanna. A keddi epizódokban kiderült, hogy komoly balesetet szenvedett és eszméletlenül szállították kórházba. Az orvosok szerint súlyos az állapota és jelenleg azt vizsgálják, hogy milyen mértékben sérültek a belső szervei és a gerince. Egyelőre nem tudni, hogy túléli-e a sérüléseket.

Nyári Diána 2010-ben csatlakozott a produkcióhoz és kisebb-nagyobb szünetekkel 8 éve látható a sorozatban. Az általa megformált Hanna régóta a Barátok közt egyik legfontosabb karaktere és az utóbbi időkben különösen is sokat szerepelt a szériában.

Egy ideje tudni, hogy a színésznő gyermeket vár, így várható volt hogy távozik a sorozatból. Könnyen lehet, hogy a készítők Hanna halálával végleg kiírják a karaktert a szériából. Az is elképzelhető, hogy hosszabb ideig kómába kerül és ezáltal oldják meg, hogy egy ideig ne szerepeljen Barátok köztben. Az, hogy végül mi lesz a fiatal lány sorsa, várhatón csak a következő napokban vagy hetekben derül ki az RTL Klub napi sorozatából.

Az X-Faktor két eddigi mentora is távozik a tehetségkutatóból

Azonnali műsorváltozás a TV2 főműsoridejében

Ekkor fejeződik be A legjobb ajánlat 1. évada az RTL-en

Premierözön áprilisban: 25 produkció érkezik az RTL+-ra

Napokon belül véget ér a Pokoli rokonok 2. évada és vele együtt a sorozat is

A mi kis falunk egyik legismertebb színésze is csatlakozott a megújult Heti Heteshez