13 év szünet után augusztus végén tért vissza a Survivor az RTL Klubra, mely hét héten keresztül volt látható. A csatorna a korábbi heti műsorból napiban folytatta a realityt, mely egyértelműen bejött a nézőknek. Míg korábban a produkció első két évada nem volt sikeres, addigra a harmadik az idei ősz legnézettebb napi műsora volt 18-49-ben. A vasárnap esti Celeb vagyok, ments ki innen! döntőjében bejelentették, hogy 2018-ban is új évaddal jelentkezik a Survivor az RTL Klubra. Így jövőre is látható lesz nagyszabású külföldön forgatott reality a tévécsatornán. (Fotó: RTL Klub)

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra

A Netflix 1 évad után elkaszálta a Stranger Things alkotóinak új sorozatát

Leleplezték az Exek csatája 2. évadának premierdátumát, műsorvezetőjét és versenyzőit