A TV2 egyik legismertebb arca, a csatorna reggeli műsorának oszlopos tagja, Demcsák Zsuzsa ma jelentette be, hogy beadta felmondását. A műsorvezető a Blikknek nyilatkozva elárulta, hogy családi okok állnak a döntése hátterében. Demcsák Zsuzsa kilenc évig dolgozott a TV2-nél, mostantól azonban a családi cégére fókuszál, és az üzleti életben folytatja a pályafutását. A TV2 tudomásul vette a műsorvezető döntését, az utódjáról azonban még nem nyilatkoztak. (Fotó: TV2)


Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra
