13 év szünet után visszatér a FOX-ra az X-akták. Nemrég itt írtuk meg, hogy egyre biztosabb, hogy David Duchovny és Gillian Anderson főszereplésével, valamint az eredeti készítő, Chris Carter felügyeletével folytatódhat a kultsorozat. Mindez hivatalossá vált, 6 részes évaddal jön az X-akták a FOX-ra. A sci-fi széria 1993-ban került először képernyőre, 16 Emmy-díjat kapott és olyan produkcióknak tette le az alapokat, mint a Lost, vagy a Fringe. Chris Carter nyilatkozata szerint hat különböző sztorit kapunk majd, a sorozat eredeti formátumát követve. A FOX-nál nem ez az első széria, ami hosszabb szünet után tér vissza egy miniévaddal, a csatorna a 24 esetében is ugyanezt lépte meg. Az X-akták forgatása nyáron kezdődik, premierdátum egyelőre nincs.


Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra
