Még januárban jelentette be a FOX elnöke, hogy az X-akták készítője, Chris Carter tárgyalásokat folytat a csatornával arról, hogy új évaddal térjen vissza a klasszikus sorozat. A főszerepekben természetesen Gillian Andersonnal és David Duchovnyval, akik olyan duót alkottak a produkcióban, mely a későbbi nyomozós szériáknak is komoly alapot adott. Az amerikai lapok szerint az X-akták a főszereplők elfoglaltságai miatt egy maximum 10 részes, miniévaddal folytatódhat. A FOX pedig egyre közelebb van ahhoz, hogy hivatalosan is bejelentse a sorozat visszatérését. Mostanában egyre több ilyenre van példa, a Hősök és a Twin Peaks is új részekkel tér majd vissza a képernyőkre, valamint jó esély van a MacGuyver rebootjára, azaz feltámasztására.


Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra
