A múlt héten az összes heti főműsoridős sorozatát szünetre küldte az RTL Klub. A Taxi visszatérésének időpontját pár napja már megírtuk, most nézzük mi a helyzet a Szulejmánnal. Ennek a szériának az éltüntetése miatt akadtak ki a legjobb a nézők, kis híján egy tüntetést is tartottak az RTL Klub ellen. A folytatásra azonban már csak bő egy hónapot kell várni.

A Szulejmán november 19-én tér vissza a csatornára és ezután karácsonyig biztosan képernyőn is marad. A sorozatból bőven vannak még Magyarországon nem látott epizódok, így várhatóan a 2015-ös év nagy részében is képernyőn lesz. Az RTL Klub már reklámozza is a folytatást, mely alább nézhető meg:

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét