Szeptember 6-án debütált a 2025-ös Megasztár a TV2-n, Szépréthy Roland és Ördög Nóra műsorvezetésével. A nagyszabású tehetségkutató zsűrijében ezúttal Tóth Gabi, Herceg Erika, Curtis és Marics Peti foglal helyet. A produkció azóta minden szombat este látható a csatornán, október utolsó hétvégéje óta pedig már az élő showkat követhetik a nézők. A mai napon azonban 13 adást követően véget ért a műsor. A Megasztár fináléjába 4 énekes jutott be (Kedl Olívia, Lengyel Johanna, PYFU, Ádám Attila), közülük került ki most a nyertes.

Lengyel Johanna
A nagyszabású showműsor döntőjében először Kedl Olívia esett ki a versenyből, majd PYFU búcsúzott a műsortól. Az adás végén kiderült, hogy Ádám Attila lett a produkció ezüstérmese. Ez egyben azt is jelentette, hogy a Megasztár 8. szezonjának győztese Lengyel Johanna lett.
A nyertes 40 millió forintot vihet haza, kiérdemelte az Év Hangja címet, részt vehet ösztöndíjasként a Kodolányi János Egyetem három éves képzésén a Modern Zenei Tanszék támogatásával, valamint felléphet a 2026-os Strand Fesztiválon is.

Bemutatták a 2026-os Megasztár harmadik zsűritagját

Leleplezték a 2026-os Megasztár második zsűritagját

Minden programot érintő műsorváltozás lesz vasárnap este az RTL-en

Komoly műsorváltozás vasárnap a TV2-n: ismét képernyőre kerül a Hogyan tudnék élni nélküled?

Nagy akciót hirdetett a Disney+
