Ma tartják az év egyik legnagyobb televíziós eseményét, a Big Picture konferenciát. A rendezvényen Fischer Gábor, a TV2 Csoport programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója bejelentette, hogy milyen műsorokkal készülnek a következő bő 1 évben. Többek között nyilvánosságra hozta azt is, hogy berendelték több nagy sikerű produkció új évadát is.
Az Újratervezés 5. évada idén júniusban debütált a TV2 Klubon. A rendezvényen kiderült, hogy jövőre jön a lakásfelújító műsor 6. szezonja. Szeptemberben kiderült, hogy már forgatják a Kincsvadászok új etapját, amelynek műsorvezetője továbbra is Till Attila lesz. Most Fischer Gábor bejelentette, hogy a nagy sikerű műtárgykereskedő showműsor 2026-ban visszatér a TV2-re egy VIP-kiadással.
A nagyszabású párelválasztós reality, A Kísértés új évada októberben fejeződött be. A mai rendezvényen azonban nyilvánosságra hozták, hogy jövő már érkezik is a következő felvonás. Idén májusban Lékai-Kiss Ramóna és Brasch Bence győzelmével ért véget A Nagy Duett 7. évada. A TV2 Csoport programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója a Big Picture konferencián elárulta, hogy a nagyszabású showműsor 2026-ban új szezonnal fog jelentkezni.
Október 13-án rajtolt el a Házasság első látásra új etapja. Még be sem fejeződött a produkció, Fisher Gábor már bejelentette, hogy a párkereső reality jövőre folyatódik egy vadonatúj évaddal.
A konferencia nagy bejelentéseiről a nap során folyamatosan beszámolunk, így érdemes sűrűn látogatni a SorozatWiki címlapját!

Ezek a SkyShowtime legnagyobb májusi újdonságai

Új műsorvezetővel és epizódokkal folytatódik az Újratervezés a TV2-n

Kiderült, hogy lesz-e 5. évada a Reachernek

Fischer Gábor nyilatkozott, hogy miért lesz az idei a legrövidebb Exatlon-évad

Meglepő bejelentés: Halálos iramban-sorozat készül

