A Pokoli rokonok január 2-án debütált és azóta minden hétköznap este látható az RTL-en. A napi sorozat sokáig 19:50-kor volt látható, azonban február 10-én, hétfőn egy azonnali műsorváltozást követően 20 órára tették át. Míg a vidéki széria korábban nagyjából egyszerre kezdődött a konkurens Kincsvadászokkal, az elmúlt napokban 10 perccel később került csak képernyőre. Most azonban mindössze egy héttel később, ismét azonnali műsorváltozás mellett döntött az RTL. Hétfőtől visszarakják a Pokoli rokonokat a korábbi időpontjába, mely a csatorna teljes főműsoridejét érinti.
A Fókusz továbbra is 18:55-kor fog kezdődni, de bruttó (reklámokkal együtt mért) adásideje 10 perccel rövidebb lesz. A Pokoli rokonok az elmúlt napok 20 órás időpontja után, hétfőtől újra 19:50-re kerül. Így az RTL napi sorozata ismét egyidőben indul majd a TV2 Kincsvadászok műsorával.
A mi kis falunk hétköznapi ismétlése már 15 perccel jön előbbre. Így az RTL falus szériájának sokadik újravetítése – mely épp a 7. évadánál tart – 21:20-ról, 21:05-re kerül. Ezt követően az RTL Híradó – Késő esti kiadás is valamivel előbb, 22:20 körüli kezdéssel kerül majd képernyőre. A XXI. század továbbra is hétfőnként 22:55-kor jelentkezik majd.
A műsorváltozás a hétvégi napokat nem érinti.

Vaszily Miklós lett a TV2 Csoport új vezérigazgatója

Hivatalosan is bejelentették Pavel Stantchev, a TV2 Csoport vezérigazgatójának távozását

Ezek a SkyShowtime legnagyobb májusi újdonságai

Felkerült a teljes Hunyadi sorozat a legnagyobb streaming szolgáltatóra

Vadonatúj reality érkezik a Pokoli rokonok helyére az RTL-en
