A Gólkirályság 1. évada január 7-én indult az RTL-en. A mi kis falunk készítőinek heti sorozata március 11-én, 10 részt követően ért véget. Márciusban kiderült, hogy az RTL berendelte a focis széria 2. etapját, azonban azóta nagy volt a csend a produkció körül. Most friss információ érkezett a Csember FC-ről szóló sorozat folytatásával kapcsolatban.
A Gólkirályság hivatalos Facebook oldalán közzétett bejegyzésben bejelentették, hogy elkezdődött a Gólkirályság 2. évadának forgatása. Arról egyelőre nincs információ, hogy a folytatás mikor kerül képernyőre. Akit érdekel a széria, de még nem látta, az visszanézheti az 1. szezon epizódjait a tévétársaság streaming szolgáltatásán, az RTL+-on.

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra

A Netflix 1 évad után elkaszálta a Stranger Things alkotóinak új sorozatát

Leleplezték az Exek csatája 2. évadának premierdátumát, műsorvezetőjét és versenyzőit

