A The Last of Us január 16-án debütált a hazai HBO Maxon. A produkciót hatalmas várakozás előzte meg, ugyanis az elmúlt évtized egyik legfelkapottabb videójátéka alapján készült. A széria a jövőben játszódik, ahol egy világjárványt követően a Földön több a fertőzött ember, mint az egészséges, a városok pedig el vannak zárva a külvilágtól.

A Pedro Pascal és Bella Ramsey főszereplésével készült produkció nagyon jól kezdett. Az első epizódját 4,7 millióan nézték meg a nyitónapon, a premier óta pedig már 21 millió megtekintésnél jár. A második rész is rekordot döntött, ugyanis 22%-os növekedést tudott elérni a premierhez képest. Ilyen adatok mellett nem meglepő, hogy csupán 2 epizód után most berendelték a The Last of Us 2. évadát.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Napokon belül befejeződik a Koviról szóló sorozat az RTL+-on

Kiderülhetett, hogy folytatódik-e a The Floor az RTL-en

Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbizatása

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok