Az NCIS az egyik legrégebben futó amerikai krimisorozat, 2003 óta van képernyőn. Az alapsorozat már a 19. évadnál tart, népszerűsége miatt azonban több testvérsorozatot is kapott már. Most kiderült, hogy az NCIS: Los Angeles, az NCIS: New Orleans és az NCIS: Hawaii után újabb spinoff érkezik a produkcióhoz. Bejelentették, hogy NCIS: Sydney néven egy ausztrál testvérszéria is képernyőre kerül majd a Paramount+-on. A sorozat vélhetően 2023-ban debütál majd.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Napokon belül befejeződik a Koviról szóló sorozat az RTL+-on

Kiderülhetett, hogy folytatódik-e a The Floor az RTL-en

Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbizatása

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

