.

Kiderült, hogy tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk 4. évada

Írta: KTL | 2019. szeptember 18. 11:35
Vasárnap leplezte le az RTL Magyarország a 9. X-Faktor indulási időpontját, mely szeptember 5-én, szombaton 20 órakor lesz. Nem sokkal később megírtuk, hogy mivel ebben az időpontban jelenleg A mi kis falunk 4. évada látható, így valószínűleg októbertől, 5 rész után szünetre vonul a sorozat. Az RTL Klub szeptember 30-ai heti hivatalos tévéműsorának megjelenéséig azonban ezt biztosan nem lehetett tudni.
Szerda délelőtt viszont közzétették az október 5-ei hétvégét is érintő műsorrendet. A tévéműsorból pedig jól látszik, hogy A mi kis falunk az X-Faktor indulásával pihenőre vonul, így szeptember 28-án lesz látható a szünet előtti utolsó epizódja. Tavaly a sorozat extra hosszú, 17 részes etapja pont így került képernyőre, ősszel 5 epizód, míg tavasszal a maradék 12 volt látható. A SorozatWiki információi szerint a produkció 4. szezonja is rendkívül hosszú, így várhatóan most is hasonló vetítési rendre lehet majd számítani.

hirdetés
hirdetés
hirdetés

További hírek

Hatalmas A mi kis falunk maratont fog tartani az RTL

Megházasodott A mi kis falunk egyik főszereplőnője

Mostantól minden hétvégén Star Wars filmeket sugároz az egyik magyar csatorna

Régóta várt, különleges magyar sorozat indulHozzászólások