.

Kiderült, hogy tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk

Írta: AJ | 2018. szeptember 20. 15:29
2017-ben indult A mi kis falunk az RTL Klubon. A nagy sikerű első évadot egy még nézettebb második követett idén év elején, az RTL Magyarország pedig be is rendelte az újabb, harmadik szezont. Nyár közepén elsőként számoltunk be arról, hogy a készülő folytatás a korábbiaknál hosszabb lehet, ugyanis a megszokott 8-8 epizód helyett 17 részt forgat a stáb. Júliusban megkérdeztük az információról a médiavállalatot, de az epizódszámról nem kaptunk pontos választ. Ezek után augusztus közepén érkezett a hír, hogy A mi kis falunk legújabb évada a vártnál fél évvel korábban, már szeptemberben elindul az RTL Klubon.
A pontos epizódszámot továbbra sem ismertette a csatorna, a napokban azonban bejelentették, hogy az RTL Klub nagyszabású zenés showműsorának, az X-Faktor nyolcadik évada október 6-án, szombaton 20:00-kor, A mi kis falunk sávjában indul. A hír érkezésekor még nem lehetett tudni, hogy mi lesz a sorozat sorsa, képernyőn marad-e új időpontban, vagy szüneteltetik a vetítést. Most viszont kiderült, hogy A mi kis falunk harmadik etapja az ötödik rész után szünetre vonul. A 3x05-ös számú epizód szeptember 29-én, 20:00-kor kerül képernyőre. Azt egyelőre nem tudni, mikor folytatódik az évad, és mi lesz a sorsa az idén forgatott plusz részeknek. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások