Az HBO-nak viszonylag jól sikerült a titoktartás a Trónok harca előzménysorozatával kapcsolatban, hiszen már csak a pilot epizód leforgatása után derült ki egy fontos casting-hír. Maga John Simm árulta el egy rádióadásban ugyanis, hogy ő is szerepel a Bloodmoon munkacímre hallgató spinoffban. A színész korábban a Ki vagy, doki?-ban játszotta a Mester nevű főgonoszt, a sci-fi széria Nagy-Britannia legrégebb óta futó tévésorozata. Simm emellett a kultikus Élet a Marsonban is szerepelt.

John Simm a Virgin Radio Breakfast Show adásában azt is elárulta, hogy a pilot ezer évvel az anyasorozat előtt játszódik. A Bloodmoon Jane Goldman és George R. R. Martin közös munkája, amely a már megismerttől egészen eltérő képet festhet a nézőknek Westeros világáról. A tűz és jég dala szerzője korábban elárulta, a produkció elejéről hiányozni fognak a Lannisterek, emellett pedig a Trónok harcához képest egy misztikusabb, és még sötétebb, felnőtteknek szóló fantasyt kapunk. Persze csak akkor, ha az HBO berendeli az első évadot a pilot alapján.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia