.

Hosszabb lehet A mi kis falunk 3. évada

Írta: KTL | 2018. július 30. 22:22
2017 elején csütörtök esténként volt látható A mi kis falunk 8 részes első évada az RTL Klubon. A sorozat nézettsége minden várakozást felülmúlt, ezért hamar be is rendelték a folytatását. A szintén 8 epizódból álló másik szezon idén év elején szombatonként került képernyőre, mely még az első etap rekordjait is megdöntötte. Így nem meglepő, hogy májusban kiderült, hogy az RTL Magyarország tovább folytatja a sorozatot.
Idén azonban miden eddiginél többet forgat a sorozatot gyártó ContentLAB & Factory. A SorozatWiki információi szerint az eddigi 8-8 helyett, 17 részt vesznek fel A mi kis falunkból. Úgy tudjuk, hogy a rengeteg epizód miatt a forgatások a nyáron véget se érnek, hanem az ősz első felében is javában dolgozik majd a stáb. Azt egyelőre nem tudni, hogy a több mint dupla annyi rész a 2018/19-es szezonban, mint a 3. évadban kerül képernyőre, vagy előre forgatnak a 4. etapra is. Az viszont valószínű, hogy az eddig megszokott 8 helyett hosszabb lehet A mi kis falunk következő évada. A hírrel kapcsolatban megkerestük az RTL Magyarországot és megkérdeztük azt is, hogy hány részes lesz a sorozat 3. évada: „A mi kis falunk című sorozatunk 1-2. évada 29,2% átlagos közönségaránnyal futott (18-49) amivel a legsikeresebb magyar gyártású fikciós sorozat lett, tehát a nézők nagyon szerették. A folytatás már forog és mivel A mi kis falunk nagyon népszerű, ezért igyekszünk a nézői igényeket kiszolgálva többet készíteni belőle. Epizódszámokról még korai volna beszélni, de az biztos, hogy Pajkaszeg vicces lakói visszatérnek a képernyőre" - válaszolta a Marketing és Kommunikációs Igazgatóság a SorozatWikinek. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások