Havas Jon és a Makulátlanok vezetője, Szürke Féreg között komoly ellentét húzódott a Trónok harca 8. évadában. Daenerys megölését követően azonban az eunuch harcos hallgatott Tyrionra és belement, hogy Jon büntetése az legyen, hogy a Falra száműzik. Jacob Anderson (Szürke Féreg) szerint Észak egykori királyát sokkal durvábban kellett volna megbüntetni. Főleg, mivel a vadak között a férfi amúgy is otthon érezte magát.

“Le kellett volna fejezniük Havas Jont! Szürke Féreg a 8. évad utolsó részében már nem akart vérontást, de véleményem szerint túl könnyen megúszta Kit Harington karaktere a khaleesi megölését. Persze meg tudom érteni, hogy Szürke Féreg akkor már inkább arra koncentrált, hogy Missandei-nek tett ígéretét beteljesítse és Naath szigetén telepedjen le a Makulátlanokkal” – árulta el a színész a Metrónak adott interjújában. (Fotó: HBO)

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia