.

A mi kis falunk helyén indul az RTL Klub nagyszabású showműsorának új évada

Írta: AJ | 2018. szeptember 17. 13:13
Ma közleményben jelentette be az RTL Magyarország, hogy pár héten belül elindul az X-Faktor legújabb évada. A nagyszabású zenés tehetségkutató nyolcadik alkalommal tér vissza az RTL Klub képernyőjére, de olyan későn egy évben mint most, sosem kezdődött még egyik korábbi szezonja sem. Az X-Faktor legújabb évada ugyanis nem szeptemberben, hanem október 6-án, szombaton 20:00-kor indul.
A műsorvezető akárcsak az előző etapban, idén is Kiss Ramóna lesz, és a mentorok között sem történt változás, Radics Gigi, Gáspár Laci, ByeAlex és Puskás Peti értékeli majd a versenyzőket. Az RTL Klubon szombat esténként 8 órától jelenleg A mi kis falunk harmadik évada látható, tehát az X-Faktor a népszerű széria helyén indul majd. Azt egyelőre nem tudni, októberben is képernyőn marad-e A mi kis falunk, esetleg új időpontba kerül-e, de amint kiderül, azonnal megírjuk!


További hírek

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport

Szerdán sok magyar fél napig nem tud majd tévézni


Hozzászólások