A mi kis falunk 2017 elején debütált az RTL Klubon és azóta szinte folyamatosan képernyőn van. A Pajkaszegiek életét bemutató széria jelenleg a 8. évad 1. epizódjánál tart. Bizonyos időközönként a Coolon egy maraton is képernyőre kerül a sorozatból, utoljára május 29-én, pünkösd hétfőn volt ilyen. Ezek az ismétlések általában kimagasló nézettséget hoznak.

hirdetés

Hamarosan ismét A mi kis falunk maratont lesz a Coolon – vette észre a SorozatWiki. Szeptember 30-án, szombaton 11:45-től 18 óráig és október 1-jén, vasárnap 11:10-től 16:20-ig folyamatosan Pajkaszeg lakói lesznek láthatóak az RTL sorozatos csatornáján. A Coolon ezen a két napon összesen 11 epizódot vetítenek le, a 4. etap 13. részétől az 5. szezon 5. epizódjáig.

hirdetés
hirdetés

Vadonatúj német minisorozat érkezik az RTL sorozatos csatornájára

Kiderült, hogy idén karácsonykor mikor lesz látható a Reszkessetek, betörők a TV2-n

Két felső vezetője távozik az itthon 5 tévécsatornát üzemeltető Antenna Entertainmentnek

Ezek a vadonatúj produkciók érkeznek a Disney+ kínálatába decemberben

December 18-tól teljesen átalakul az RTL egyik csatornájának műsorkínálata

Ők lettek a Párharc 3. évadának nyertesei