86 éves korában meghalt Bud Spencer, adta hírül a családja a színész hivatalos Facebook oldalán. Az olasz legenda számtalan hatalmas sikerű filmben játszott főszerepet és öt sorozata is volt. Nyugodtan kijelenthetjük, hogy Bud Spencer volt a világ egyik leghíresebb színésze. Itthon is roppant népszerű volt, filmjeit a mai napig rendszeresen ismétlik a tévéadók. Várhatóan kedden az RTL Klub, de lehet hogy több magyar csatorna is műsorváltozást jelent be és este a színészhez köthető filmmel búcsúznak az egyik legnagyobb legendától.

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek

hirdetés