A mi kis falunk 5. évada június 12-én, múlt szombaton, a 18. epizódot követően ért véget az RTL Klubon. Pajkaszeg lakói azonban két nappal később, június 14-én visszatértek a képernyőre. A sorozatot a 2. szezonjától kezdték ismételni, mely azóta hétköznaponként 19:55-kor indul a csatornán. A széria újravetítése meglepő módon nem sokáig lesz műsoron.

Kiderült, hogy két hetet követően, június 25-én, jövő pénteken befejeződik A mi kis falunk ismétlése. Helyére a Mestercukrász érkezik, ami június 28-tól hétköznaponként 20 órakor lesz látható. A falus sorozat ismétlésével vélhetően azt a két hetet szerették volna kitölteni, amikor a labdarúgó EB mérkőzéseinek nagy részét lejátsszák és nincs saját gyártású az RTL Klub hétköznap estéiben.

Ezek az új sorozatok és friss évadok érkeznek augusztusban a Netflixre

Bejelentették a magyar HBO GO augusztusi premierjeit

Így jöttek létre A nagy pénzrablás legnépszerűbb karakterei (2. rész)

Véget ér a Life TV egyik ismert produkciója és távozik a csatorna egyik fontos műsorvezetője

Rövidebb Fókusz és újra minden nap A mi kis falunk – itt az RTL legújabb műsorrendje

Premierdátumot kapott a következő Marvel sorozat