Május 8-9. között rendezik meg a Media Hungary nevű tévés konferenciát. A mai napon, Németh Szilárd, az ATV vezérigazgatója ismertette, hogy jelentősen nőtt a vállalat bevétele, majd bejelentette, hogy új az ATV új stratégiai partnere, a tévécsatornára ősszel érkező új, szórakoztató műsorok gyártója az IKO Műsorgyártó lesz. Az IKO korábban az RTL Magyarország, jelenleg pedig a TV2 első számú műsorkészítője. Németh Szilárd emellett azt is elárulta, hogy a Heti Napló Sváby Andrással című magazinműsor ősszel belső gyártásban folytatódik. (Fotó: SorozatWiki)


Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában
