.

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Írta: Hídvégi Olivér | 2021. február 19. 12:14
Első közös gyermekét várja Bata Éva és Bereczki Zoltán. A hírt a művészpár menedzsere erősítette meg a Blikknek. Ferenczi Orsolya elárulta, hogy mindketten nagyon boldogok és jól vannak. Éva és Zoltán szerelme két éve a Centrál Színház Nemek és igenek című darab próbáin kezdődött, ahol a színésznő Kittyt, a színész pedig Timet alakította.
A mi kis falunk Tecája már a harmadik hónapban van, a baba hat hónap múlva, az év második felében érkezik. A színésznő az összes olyan színházzal közölte a hírt, ahol játszik. Jelezte, hogy amennyiben a következő hetekben vagy hónapokban beindulna a színházi élet, ő abban az esetben sem tudja vállalni a szerepeit, mert most az élet egy másik, sokkal fontosabb területén kell helytállnia. A hír a A mi kis falunk hamarosan folytatódó 5. évadát nem érinti, hiszen a forgatás már véget ért, ugyanakkor egyelőre nem tudni, hogy a 6. évadot miképp fogja befolyásolni.

hirdetés

További hírek

Mentőhelikopterrel szállították kórházba A mi kis falunk színésznőjét

Fél év után ma este tér vissza a legnézettebb magyar sorozat

Új előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadának folytatásához

Rendhagyó, új műsor indul